FairTrade
oblečení

Od českých
a slovenských
autorů

náš příběh

co takhle vytvořit
e-shop s oblečením

Co takhle to tedy zrovna nebylo. Rychlé nápady jsou skvělá a trochu zrádná věc. Ale tenhle nápad zrál a převaloval se v jedné hlavě asi tak jeden rok. Možná víc. No a pak se ta hlava konečně odvážila a řekla nám ostatním: “Co takhle vytvořit eshop s oblečením?”

Proč by kreativní a grafické studio mělo mít eshop s oblečením? Protože to bude kreativní a grafický eshop pro mladé, nadějné a tvořivé autory, designery a vůbec šikovné lidi. Vždycky nám přišlo, že takové stojí za to podpořit.

s designem od mladých českých a slovenských umělců

s úctou
k lidské práci

Vážíme si kreativy i manuální práce. Podporujeme české a slovenské umělce, ale i ty, kteří kdesi daleko pracují v textilních továrnách. Chceme, aby dostali za práci plat a aby pracovali v lidských podmínkách. Proto nabízíme jen ten textil, který pracovníkům garantuje férové pracovní podmínky.

Jak jinak. Příroda je nezmar a ještě se dá leccos zachránit. 

ohleduplný
k přírodě

Vytvořil se
podnikatelský plán

S milionem okýnek, úkolů a povinností pro celý tým. 

Nejdřív byli všichni nadšení. Pak se vyloupl grafický návrh, registrace autorů, kódování, tvrdá programátořina, přišel stres, vyčerpání, bezesné noci. Občas down, občas totální nadšení. Znáte to. A jak to dopadlo? To už musíte posoudit sami. My jen doufáme, že budete spokojeni.

Zbýval už jen detail,
realizovat ho!

(kreativci z webového a grafického studia wwworks z litomyšle)

Výsledek stojí za to!